PTKM25-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25-50H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PTKM25-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12402 pcs Tietolomake PTKM25-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.2A Nykyinen - värikylläisyys 1A