PTKM250R-59
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM250R-59
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM250R-59.pdf
  • Viesti
PTKM250R-59: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM250R-59 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9123 pcs Tietolomake PTKM250R-59.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM250R-59 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 250µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.5A Nykyinen - värikylläisyys 1.5A