PTKM25R-121
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25R-121
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25R-121.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM25R-121: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25R-121 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8504 pcs Tietolomake PTKM25R-121.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25R-121 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.34A Nykyinen - värikylläisyys 3.3A