PTKM250R-894
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM250R-894
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM250R-894.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM250R-894: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM250R-894 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8396 pcs Tietolomake PTKM250R-894.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM250R-894 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 250µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Shielded Toroidal Inductor 5A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys 1.9A