PTKM25R-40SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25R-40SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 3.38A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: PTKM25R-40SM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM25R-40SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25R-40SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 3.38A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11357 pcs Tietolomake PTKM25R-40SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM25R-40SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 20MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 3.38A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.38A Nykyinen - värikylläisyys 700mA