PTKM25R-59H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25R-59H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25R-59H.pdf
  • Viesti
PTKM25R-59H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25R-59H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14027 pcs Tietolomake PTKM25R-59H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25R-59H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.475" (12.06mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 9.8A Nykyinen - värikylläisyys 4.7A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM25R-59VM
PTKM25R-59VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Varastossa: 7220 pcs
ladata: PTKM25R-59VM.pdf
RFQ
PTKM25R-894H
PTKM25R-894H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Varastossa: 11698 pcs
ladata: PTKM25R-894H.pdf
RFQ
PTKM25R-59
PTKM25R-59