PTKM25R-894VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM25R-894VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM25R-894VM.pdf
  • Viesti
PTKM25R-894VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM25R-894VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7195 pcs Tietolomake PTKM25R-894VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM25R-894VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 25µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.400" (35.56mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 12 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 12.8A Nykyinen - värikylläisyys 6.6A