PTKM330-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM330-50
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
lomakkeissa: PTKM330-50.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM330-50: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM330-50 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10705 pcs Tietolomake PTKM330-50.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM330-50 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.69A Nykyinen - värikylläisyys 270mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM330R-50SM
PTKM330R-50SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Varastossa: 9882 pcs
ladata: PTKM330R-50SM.pdf
RFQ
PTKM330-50SM
PTKM330-50SM
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 15081 pcs
ladata: PTKM330-50SM.pdf
RFQ
PTKM25R-59H
PTKM25R-59H
Kuvaus: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
ladata: PTKM25R-59H.pdf
PTKM330-50H
PTKM330-50H