PTKM50-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM50-50H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PTKM50-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12071 pcs Tietolomake PTKM50-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM50-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.93A Nykyinen - värikylläisyys 700mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM50-50
PTKM50-50
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH