PTKM50-59VM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50-59VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM50-59VM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM50-59VM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50-59VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6583 pcs Tietolomake PTKM50-59VM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM-VM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM50-59VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.175" (29.84mm) Taajuus - Self Resonant 3.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.9A Nykyinen - värikylläisyys 3.3A