PTKM50-50SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50-50SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: PTKM50-50SM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
PTKM50-50SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50-50SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13291 pcs Tietolomake PTKM50-50SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
suojaus Shielded Sarja PTKM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN3372
PTKM50-50SM BULK 100
PTKM5050SM
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 50µH Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
Taajuus - Self Resonant 7MHz Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.93A