PTKM50R-30SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50R-30SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM
lomakkeissa: PTKM50R-30SM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM50R-30SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50R-30SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10920 pcs Tietolomake PTKM50R-30SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM50R-30SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.81A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.81A Nykyinen - värikylläisyys 350mA