PTKM50R-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM50R-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM50R-50H.pdf
  • Viesti
PTKM50R-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM50R-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11696 pcs Tietolomake PTKM50R-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM50R-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.93A Nykyinen - värikylläisyys 700mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PTKM50R-180SM
PTKM50R-180SM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 50UH 1.12A 210 MOHM
Varastossa: 9361 pcs
ladata: PTKM50R-180SM.pdf
RFQ
PTKM50R-121H
PTKM50R-121H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Varastossa: 12532 pcs
ladata: PTKM50R-121H.pdf
RFQ
PTKM50R-50
PTKM50R-50
Kuvaus: FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH