PTKM75R-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75R-121H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM75R-121H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PTKM75R-121H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75R-121H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11720 pcs Tietolomake PTKM75R-121H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.820" Dia (20.83mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM75R-121H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) Taajuus - Self Resonant 3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.9A Nykyinen - värikylläisyys 1.8A