PTKM75R-50H
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75R-50H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
lomakkeissa: PTKM75R-50H.pdf
  • Viesti
PTKM75R-50H: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75R-50H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10929 pcs Tietolomake PTKM75R-50H.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.625" Dia (15.87mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PTKM75R-50H BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.47A Nykyinen - värikylläisyys 600mA