PTKM75R-180SM
Tuote-esittely
Osa numero: PTKM75R-180SM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM
lomakkeissa: PTKM75R-180SM.pdf
  • Viesti
PTKM75R-180SM: n tekniset tiedot
Osa numero PTKM75R-180SM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10704 pcs Tietolomake PTKM75R-180SM.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm)
suojaus Shielded Sarja PTKMR-SM
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet PTKM75R-180SM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 75µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 75µH Shielded Toroidal Inductor 990mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 990mA Nykyinen - värikylläisyys 150mA