SDS850R-183M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-183M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS850R-183M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 1.2A 160 MOHM SMD
lomakkeissa: SDS850R-183M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SDS850R-183M: n tekniset tiedot
Osa numero SDS850R-183M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18UH 1.2A 160 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67125 pcs Tietolomake SDS850R-183M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)