SDS850R-223M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-223M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS850R-223M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 180 MOHM SMD
lomakkeissa: SDS850R-223M.pdf
  • Viesti
SDS850R-223M: n tekniset tiedot
Osa numero SDS850R-223M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 180 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65987 pcs Tietolomake SDS850R-223M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)