SDS850R-222N
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-222N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS850R-222N
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.5A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: SDS850R-222N.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SDS850R-222N: n tekniset tiedot
Osa numero SDS850R-222N Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.5A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55963 pcs Tietolomake SDS850R-222N.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)