DAMM15SM
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15SM
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
DAMM15SM: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15SM Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2244 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen - Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 1
Pakkaus - Muut nimet CDAMM15SM
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
laippa Ominaisuus - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A