DAMM15SLF225
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15SLF225
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Viesti
DAMM15SLF225: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15SLF225 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1877 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Stainless Steel Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Liittyvät tuotteet
DAMM15SM
DAMM15SM
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC
Varastossa: 2244 pcs
ladata:
RFQ
DAMM15SMA101
DAMM15SMA101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Varastossa: 1635 pcs
ladata: DAMM15SMA101.pdf
RFQ
DAMM15SL
DAMM15SL
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 15 F PCB R/A G50 ZINC