MF-RX375/72-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX375/72-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RX375/72-2
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
lomakkeissa: MF-RX375/72-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MF-RX375/72-2: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RX375/72-2 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93093 pcs Tietolomake MF-RX375/72-2.pdf
Jännite - Max 72V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 24s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.926" L x 0.122" W (23.51mm x 3.10mm) Sarja Multifuse®, MF-RX/72
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet MF-RX375/72-2CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.215" (5.45mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.161" (29.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 7.5A
Nykyinen - Max 40A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 3.75A
Hyväksynnät cURus, TUV
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MF-RXLAB
MF-RXLAB
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: FUSE KIT PTC RST 1.1-3.75A 35PC
Varastossa: 2776 pcs
ladata: MF-RXLAB.pdf
RFQ
MF-S120S
MF-S120S
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: PTC RESET FUSE 15V 1.2A STRAP
Varastossa: 5198 pcs
ladata: MF-S120S.pdf
RFQ
MF-S120
MF-S120