MF-RX375/72-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX375/72-AP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RX375/72-AP
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL
lomakkeissa: MF-RX375/72-AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MF-RX375/72-AP: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RX375/72-AP Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 236433 pcs Tietolomake MF-RX375/72-AP.pdf
Jännite - Max 72V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 24s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.926" L x 0.122" W (23.51mm x 3.10mm) Sarja Multifuse®, MF-RX/72
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.215" (5.45mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.161" (29.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 7.5A Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 3.75A Hyväksynnät cURus, TUV