MF-RX375-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RX375-AP-99
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
lomakkeissa: MF-RX375-AP-99.pdf
  • Viesti
MF-RX375-AP-99: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RX375-AP-99 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5812 pcs Tietolomake MF-RX375-AP-99.pdf
Jännite - Max 60V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 24s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 1.118" Dia x 0.122" T (28.40mm x 3.10mm) Sarja Multifuse®, MF-RX
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.402" (10.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 7.5A Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 3.75A Hyväksynnät cURus, TUV
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MF-RX375/72-0
MF-RX375/72-0
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: PTC RESET FUSE 72V 3.75A RADIAL