BK/GMA-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-10-R.pdf
  • Viesti
BK/GMA-10-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 202026 pcs Tietolomake BK/GMA-10-R.pdf
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-2835
BK-GMA-10-R
BK/GMA-10-R-ND
BK/GMA10R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 280 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.006 Ohms
Nykyinen arvostelu 10A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 200A Hyväksynnät CSA, PSE, UL