BK/GMA-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/GMA-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111365 pcs Tietolomake BK/GMA-100-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3028
BK-GMA-100-R
BK/GMA-100-R-ND
BK/GMA100R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.0001 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 7.84 Ohms
Nykyinen arvostelu 100mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, PSE, UL