DR1030-121-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-121-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR1030-121-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120UH 800MA 602 MOHM
lomakkeissa: DR1030-121-R.pdf
  • Viesti
DR1030-121-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR1030-121-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 120UH 800MA 602 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102044 pcs Tietolomake DR1030-121-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Muut nimet 513-1324-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 120µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 602 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 602 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 800mA Nykyinen - värikylläisyys 950mA