DR125-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR125-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 15A 2.4 MOHM SMD
lomakkeissa: DR125-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR125-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR125-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 15A 2.4 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40965 pcs Tietolomake DR125-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1126-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 15A 2.4 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.4 mOhm
Nykyinen arvostelu 15A Nykyinen - värikylläisyys 23.6A