DR125-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR125-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 13.8A 2.9 MOHM
lomakkeissa: DR125-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR125-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR125-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 13.8A 2.9 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48163 pcs Tietolomake DR125-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1689-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 13.8A 2.9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.9 mOhm
Nykyinen arvostelu 13.8A Nykyinen - värikylläisyys 18.3A