DR125-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR125-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 3.28A 50.5 MOHM
lomakkeissa: DR125-330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
DR125-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR125-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 3.28A 50.5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95495 pcs Tietolomake DR125-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1528-2
DR125-330
DR125-330-ND
DR125-330-R-ND
DR125330R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 3.28A 50.5 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 50.5 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.28A Nykyinen - värikylläisyys 3.84A