DRA125-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA125-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM
lomakkeissa: DRA125-2R2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
DRA125-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA125-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51767 pcs Tietolomake DRA125-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3573-2
DRA125-2R2-R-ND
DRA1252R2R
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.61A 4.8 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm
Nykyinen arvostelu 10.61A Nykyinen - värikylläisyys 15.09A