DRQ125-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 33.74UH SMD
lomakkeissa: DRQ125-330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
DRQ125-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 33.74UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89463 pcs Tietolomake DRQ125-330-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1292-2
DRQ125-330
DRQ125-330-ND
DRQ125-330-R-ND
DRQ125-330R
DRQ125330R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 135µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 33.74µH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 135µH Inductance - Connected in Series 33.74µH Inductance - Connected in Parallel 50.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.28A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 203 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 50.5 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 1.92A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 3.84A Virta-arvo - sarja 1.64A
Nykyinen Rating - Parallel 3.28A