DRQ125-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-471-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-471-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 473.1UH SMD
lomakkeissa: DRQ125-471-R.pdf
  • Viesti
DRQ125-471-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-471-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 473.1UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106108 pcs Tietolomake DRQ125-471-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1300-2
DRQ125-471
DRQ125-471-ND
DRQ125-471-R-ND
DRQ125-471R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 1.892mH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 473.1µH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 1.892mH Inductance - Connected in Series 473.1µH Inductance - Connected in Parallel 718 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 870mA Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 2.87 Ohm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 718 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 510mA
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 1.02A Virta-arvo - sarja 434mA
Nykyinen Rating - Parallel 870mA