DRQ125-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 3.084UH SMD
lomakkeissa: DRQ125-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRQ125-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 3.084UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49561 pcs Tietolomake DRQ125-3R3-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1285-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 12.34µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 3.084µH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 12.34µH Inductance - Connected in Series 3.084µH Inductance - Connected in Parallel 6.3 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 9.26A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 25.3 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 6.3 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 6.35A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 12.7A Virta-arvo - sarja 4.63A
Nykyinen Rating - Parallel 9.26A