FP1008R5-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R5-R150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT
lomakkeissa: FP1008R5-R150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
FP1008R5-R150-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R5-R150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 86286 pcs Tietolomake FP1008R5-R150-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
suojaus Shielded Sarja FP1008
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-5223-2
FP1008R5-R150-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Nykyinen arvostelu 79A
Nykyinen - värikylläisyys 64A