FP1008R5-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R5-R180-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT
lomakkeissa: FP1008R5-R180-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
FP1008R5-R180-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R5-R180-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 104982 pcs Tietolomake FP1008R5-R180-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
suojaus Shielded Sarja FP1008
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 180nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Nykyinen arvostelu 79A Nykyinen - värikylläisyys 53A