HCF1007-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-R30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCF1007-R30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD
lomakkeissa: HCF1007-R30-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
  • Viesti
HCF1007-R30-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCF1007-R30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 300NH 30A 0.9 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52835 pcs Tietolomake HCF1007-R30-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
suojaus Unshielded Sarja HCF1007
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 300nH Korkeus - Istuva (Max) 0.262" (6.65mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 300nH Unshielded Wirewound Inductor 30A 0.9 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.9 mOhm Nykyinen arvostelu 30A
Nykyinen - värikylläisyys 48A