HCF1305-1R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-1R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCF1305-1R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 16.3A 3.1 MOHM
lomakkeissa: HCF1305-1R8-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
HCF1305-1R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCF1305-1R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 16.3A 3.1 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50714 pcs Tietolomake HCF1305-1R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Unshielded Sarja HCF1305
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1512-2
HCF1305-1R8-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 16.3A 3.1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.1 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 16.3A Nykyinen - värikylläisyys 18A