HCF1007-R56-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-R56-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCF1007-R56-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD
lomakkeissa: HCF1007-R56-R.pdf
  • Viesti
HCF1007-R56-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCF1007-R56-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57762 pcs Tietolomake HCF1007-R56-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 560nH Korkeus - Istuva (Max) 0.262" (6.65mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 560nH Unshielded Wirewound Inductor 26A 1.3 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm Nykyinen arvostelu 26A
Nykyinen - värikylläisyys 36A