HCF1305-4R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-4R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCF1305-4R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4UH 10.9A 7.2 MOHM SMD
lomakkeissa: HCF1305-4R0-R.pdf
  • Viesti
HCF1305-4R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCF1305-4R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4UH 10.9A 7.2 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47007 pcs Tietolomake HCF1305-4R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Muut nimet 513-1516-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4µH Unshielded Wirewound Inductor 10.9A 7.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 10.9A Nykyinen - värikylläisyys 12A