HCF1305-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCF1305-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 10.9A 7.2 MOHM
lomakkeissa: HCF1305-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
HCF1305-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCF1305-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 10.9A 7.2 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57240 pcs Tietolomake HCF1305-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Muut nimet 513-1517-2
HCF13054R7R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 10.9A 7.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 10.9A Nykyinen - värikylläisyys 10.4A