HCM0703-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0703-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM0703-330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
HCM0703-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0703-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102254 pcs Tietolomake HCM0703-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja HCM0703
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 242 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 242 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A
Nykyinen - värikylläisyys 2.2A