HCM0703-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0703-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM0703-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
HCM0703-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0703-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33307 pcs Tietolomake HCM0703-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja HCM0703
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1705-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.5A Nykyinen - värikylläisyys 10A