HCM0703-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0703-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM0703-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
HCM0703-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0703-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85381 pcs Tietolomake HCM0703-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja HCM0703
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1704-2
HCM07033R3R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 6A 30 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6A Nykyinen - värikylläisyys 13.5A