HCM1305-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1305-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1305-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 29A 2.42 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1305-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Viesti
HCM1305-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1305-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 29A 2.42 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37565 pcs Tietolomake HCM1305-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1305
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1710-2
HCM13051R0R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 29A 2.42 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.42 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 29A Nykyinen - värikylläisyys 50A