HCM1305-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1305-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM
lomakkeissa: HCM1305-1R5-R.pdf
  • Viesti
HCM1305-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1305-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39135 pcs Tietolomake HCM1305-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 23A 3.16 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.16 mOhm Max Nykyinen arvostelu 23A
Nykyinen - värikylläisyys 48A