HCM1305-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1305-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
lomakkeissa: HCM1305-330-R.pdf
  • Viesti
HCM1305-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1305-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42126 pcs Tietolomake HCM1305-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 85.5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 5.2A
Nykyinen - värikylläisyys 8A