HCMA1307-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1307-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND HC MOLDED 1.00UH,49A 2 PADS
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
HCMA1307-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1307-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND HC MOLDED 1.00UH,49A 2 PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 40502 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension -
suojaus - Sarja -
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Inductor