HCMA1307-1R5-R
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1307-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND HC MOLDED 1.50UH,44A 2 PADS
  • Viesti
HCMA1307-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1307-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND HC MOLDED 1.50UH,44A 2 PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 35120 pcs Tietolomake
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Inductor