HCMA1307-3R3-R
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1307-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND HC MOLDED 3.30UH,40A 2 PADS
  • Viesti
HCMA1307-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1307-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND HC MOLDED 3.30UH,40A 2 PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 39316 pcs Tietolomake
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Inductor